piątek, 19 lipca 2013

Kompletowanie aplikacji

Cały czas jesteśmy w trakcie wypełniania papierów. Mieliśmy nadzieję, że wyślemy je na początku lipca, jednak zbiegło się trochę innych spraw w tym samym czasie - choćby to, że udało nam się sprzedać już mieszkanie - teraz szukamy czegoś na wynajem by gdzieś przezimować i oczekiwać na odpowiedź... .
Nic to - liczę na to, że jednak uda nam się to ogarnąć do końca tego miesiąca. Muszę umówić Piotrka na wizytę lekarską by móc dołączyć do aplikacji te wszystkie badania - kolejne 520 zł... . Jeszcze nie byłam u tłumacza - tam też zejdzie nam trochę pieniędzy bo potłumaczyć trzeba wszystkie dokumenty typu akty urodzenia czy akt zawarcia małżeństwa.
Teraz piszę nasz plan osiedlania się w Kanadzie - to też musimy dołączyć do dokumentów. Muszę dokładnie opisać co zamierzamy robić po przylocie, gdzie zamieszkać, jak chcemy się rozwijać i zapuszczać nasze korzenie na nowym terytorium - to takie zabezpieczenie dla nich, że sprawa jest przemyślana i ludzie którzy chcą emigrować na stałe, wiedzą gdzie się ładują.

2 komentarze:

 1. A GDZIE DOKLADNIE DO KANADY JEDZIECIE?
  JAKA PROWINCJA/MIASTO?
  POZDROWIONKA
  STOKROTKA

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początek będzie to Burlington - na południe od Toronto, w ON. A później... kto to wie :)

  OdpowiedzUsuń